720P
Yosemite izle
Altyazı

Yosemite izle

  •  Süre: 80 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2015
  •  Ülke: Fransa

Yosemite izle


Yönetmenliğini Gabrielle Demeestere'nin üstlendiği Yosemite izle filmi James Franco’nun “A California Childhood” isimli kitabından derlenerek, beyaz perdeye taşınmış. Filmimizin baş rolünde de kitabın yazarı James Franco oynamış. 2015 Fransa yapımı eserin IMDB'den aldığı puan ise 5.1. Yosemite izle nin oyuncu kadrosunda James Franco'nun yanında baş rollerde yer alan diğer isimler; Henry Hopper ve Steven Wiig. Bu isimlere eorge Maguire, Troy Tinnirello, Carlisle Forrester, Tony Vella, Kristin Kueter, Todd Aaron Brotze, Alec Mansky, Barry Del Sherman eşlik ediyor.

Oldukça duygusal sahnelere tanıklık edebileceğiniz, dram türünde hazırlanan yapımın öyküsünü ise şöyle özetleyebiliriz. 1985 senesinin sonbahar mevsiminde, Palo Alto’da öğrenci olan Joe, Ted ve Chris isimli arkadaşları oldukça dramatik olaylar beklemektedir. Aşina olduğumuz Fransız yapımlarının, duygusallığını yakalayarak, kendimizi kaptırabileceğimiz  Yosemite izle, izlemenizi tavsiye edebileceğimiz bir aile filmi.

Filmimizi izlemenizin ardından sitemize filmle ilgili yorumlarınızı eklemenizi umuyoruz. Kaliteli filmleri güncel halleri ile sitemizden temin edebilirsiniz.  Yosemite izle mek için sayfamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 721İZLENME

 0FAVORİ

 0.0İMDB

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
  Benzer Filmler