720P
Wild Card 2015 Türkçe Dublaj izle
Dublaj

Wild Card 2015 Türkçe Dublaj izle

Eski bir kompülsif kumarbaz olan  Wild Card  Nick Wild bu alışkanlığını bırakıp yeni bir hayata başlamaya karar verir. Güvenlik görevlisi ve koruma olarak çalışmaya başlar ve hayatını sadece bu şekilde kazanır. Tek prensibi ise asla silah ya da benzeri bir mekanizma kullanmamaktır. Fakat yakın bir arkadaşı azılı bir çete tarafından ölesiye dövüldüğünde prensiplerini yeniden düşünecek ve intikam planları kurmaya başlayacaktır.
  •  Orjinal Adı:

    Heat

  •  Tür:

 862İZLENME

 0FAVORİ

 7.4İMDB

Detay
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Avatar
Üye
  AhmetKural 05 Nisan 2015, Pazar
bu aralar nightwish'le takılan gönüllerin biricik vokali, süper sesli, flying dutch lakaplı floor jansen, kendi grubu olan revamp'i de ihmal etmemiş, yememiş içmemiş 2. albümü hazırlamış.
yine yeniden bir kaç kez dinledikten sonra editlenebilcek entry için şimdilik birkaç bilgi olsun satırlarda.
öncelikle tracklist şöyle;

1.the anatomy of a nervous breakdown on the sideline
2.`the anatomy of a nervous breakdown the limbic system`
3.wild card
4.precibus
5.nothing
6.the anatomy of a nervous breakdown neurasthenia
7.distorted lullabies
8.amendatory
9.i can become
10.misery's no crime
11.wolf and dog
12.sins (bonus track)
13.infringe (bonus track)

revamp'in ilk albümünü dinleyenlerin kolaylıkla fark edeceği üzere, aynı tarzda bir albüm hazırlamışlar. senfonik metalden bir kıps daha sert bir şeyler. floor jansen her zamanki gibi harika.
ayrıca the anatomy of a nervous breakdown: neurasthenia parçasında kendisine devin townsend eşlik etmiş, güzel olmuş. bittabi duymak isteyeceğimiz ses, güzel insan mark jansen de misery's no crime'da dinlenebilir.
ayrıca aralarda stream of passion grubunun vokali marcela bovio'yu ve textures grubunun vokali daniel de jongh'u duymak mümkün.
şimdilik tek sıkıntım ise, ilk albümdeki gibi bazı parçalara seçtikleri uzun upuzun isimler; zira sözlükte başlık açmak sıkıntı oluyor mütemadiyen.
dinleyin, dinlettirin.
Avatar
Üye
  AhmetKural 05 Nisan 2015, Pazar
floor jansen'in baya baya brutal vokal yaptığı albümdür. misery's no crime hariç bütün şarkılardaki brutaller onun, ki canlı performansta da o şarkı dahil hepsini çatır çatır yapıyor. zaten yapmadığı bir brutal vardı, kadın her albümünde tekniğini apayrı bir yere taşıyor resmen.
Avatar
Üye
  AhmetKural 05 Nisan 2015, Pazar
"jason statham'ı koyalım filme, 15 dakikada bir de sağlam aksiyon yapalım, her türlü izlenir bu film" mantığıyla hazırlanmış gibi duran, bir türlü kahramanın asıl derdini anlatmayan, bu yüzden de bitince "ee ne oldu şimdi" dedirten sıradan bir aksiyon filmi olmuş.

aslında çok da haksızlık yapmak istemem, yani sağlam bir film olacakmış gibi duruyor, güzel de bir hikâyesi varmış gibi diyaloglar da var filmde; hattâ öyle anlar geliyor ki "ahan da şimdi kopacak dananın kuyruğu, mesele dövüş sahnesi çekmek değil, bir dertleri var bu filmi çekenlerin" diyorsun ama hayır her defasında amacın jason stathamla dövüş sahnesi çekmek için bahane oluşturmak olduğunu görüyorsun.

sonuç olarak, sıkıldığınız bir akşam belki izlenebilir ama özel olarak vakit ayırmaya gerek yok. özetlememi isterseniz klasik jason statham filmi işte:
--- spoiler ---
eski bir komando, içine kapanık, parayla pek işi yok; kuralları falan var işte. neyse bunun bir arkadaşına bulaşan kötü adamlar var; o da onları dövüyor filan.. yan hikâye olarak da zengin bir elemana hayatı öğretiyor farkında olmadan, o da buna para veriyor, git hayatını yaşa diyor. kahramanımız herkesi dövdükten sonra deniz seyahati için tekne almak üzere şehirden ayrılıyor.
--- spoiler ---
  Benzer Filmler