Hep Yek 2 izle Komedi rüzgarı devam ediyor

Hep Yek 2 izle Komedi rüzgarı devam ediyor 24 Aralık 2016

Emma adın da bir kişi çok ama çok istediği bir meslek olan modacılık işine atanmak için her şey yapar.

Emma adın da bir kişi çok ama çok istediği bir meslek olan modacılık işine atanmak için her şey yapar. Hep Yek 2 gün gelir ve bu Emma adın da ki güzel ve fiziği ile çok konuşulan kız moda dünyasın da giderek yıldızı parlayan genç bir modeldir. Bu genç kısa süre de devrim yaratmış olsa da yarattığı bu devrim sayesin de dergiler ve posterler de en ön sayfalar da yer almaktadır. Bu durum o kızın ailesini mutsuz etmek de olsa da o kız çok memnun bir şekil de işine devam etmektedir. Ama ailesi bu durum hakkın da kızının kırılmaması için hiç bir şekil de hiç bir kırıcı laf etmez. 

Ancak evi Danimarka gibi bir yer de yaptığı modelliği farklı bir yer de yapmak istediği için burayı terk ederek hayallerinin peşinden Paris gibi daha güzel ve daha iyi bir yere gitmesiyle işler tersine döner. Hep Yek 2  da kendisinden güzel modeller olsa da o modelleri geçeceğine her şekil de inanır. Ama inanmak ile başarmak yarı yarıya olsa da şu an da o kadın bu durumdan biraz ümit kaybetmiştir. Nitekim Paris gibi çok ama çok güzellerin bulunduğu  yer de başarılı olmak çok daha zordur. 

Bura da tanıştığı karizmatik fotoğrafçı Shane adın da kişi onun fotoğraflarını o kadar güzel bir şekil de çeker ki sosyal medya hesapların da paylaştığı fotoğraflar onu daha da bir eşsiz hale sokar. Bu adam ile ilişkisi ise zamanla onun için adeta bir saplantıya dönüşecektir. Bu adam ile ilk başlar da çok iyi vakit geçirmek de olsa da geçirdiği vakit her şeyi farklı bir boyut altına sokmak için de çaba sarf etmiş gibi bir durumdur. Ama artık bu kişiler yaşadıkları olaylar yüzünden de her şeyi bir kenara bırakır ve orta da koyduğu her şeyi bir silgi de silmeyi de başaran bir kişidir. Bu kişi yaptığı bu artistlik tavır ile de gündem de olumsuz bir şekil de konuşulduğunun farkın da bile değildir. 
  • Beğen
    0
Benzer Haberler
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.