Ben-hur 2016 Türkçe dublaj

Ben-hur 2016 Türkçe dublaj 28 Mayıs 2016

Ben-Hur, izleyip izleyebileceğiniz en kaliteli filmlerden bir tanesi. Pek çok farklı dalda ödül almış olan bu film, William Wyler tarafından kaleme alınmış. Eser, bu güne kadar pek çok farklı ülkede izlenme ve gişe rekorları kırmaya devam ediyor.

Ben-Hur, izleyip izleyebileceğiniz en kaliteli filmlerden bir tanesi. Pek çok farklı dalda ödül almış olan bu film, William Wyler tarafından kaleme alınmış. Eser, bu güne kadar pek çok farklı ülkede izlenme ve gişe rekorları kırmaya devam ediyor. Film yorumcuları tarafından da oldukça beğenilen bu eserin türkçe dublajını, sitemizden izleyebileceksiniz.
Filmde anlatılmakta olan Ben-Hur karakteri, zengin birisidir. Tüccarlık işleri ile uğraşan Ben-Hur, Kudüs’te yaşamaktadır. En yakın çocukluk arkadaşlarından Messala ile uzun süre görüşmemiş ve bu süre içerisinde de üst düzey bir Roma hakimi olmaya hak kazanmıştır. Uzun yıllardır Kudüs’te bulunmayan Messala da, uzun bir aradan sonra tekrar Roma’ya dönerek burada ordu komutanı olarak göreve başlamıştır. Ben-Hur, Yahudilerin hakkını her zaman gözeten ve onlara tolerans tanıyan bir karakterdir. Ancak yakın çocukluk arkadaşı Messala, tam tersine Yahudileri sık sık eleştiren ve tabiri caiz değilse onlardan pek hoşlanmayan birisidir. Bir gün Messala, yakın arkadaşı olan Ben-Hur’dan Yahudilerin bir kısmını teşhis etmesini ister. Ancak Ben-Hur, hiçbir zaman olmadığı gibi yine kişiliğinden vazgeçmez ve Yahudilere herhangi bir teşhis kararı çıkarmaz. Bunun üzerine içinde yavaş yavaş çocukluk arkadaşına kin beslemeye başlayan Messala, bir süre sonra da Ben-Hur ile farklı bir cephede olmaya karar verir. Kısacası çocukluklarında beraber vakit geçiren iki arkadaş, dini görüşleri nedeniyle bir süre sonra farklı cephelerde birbirleriyle karşı karşıya gelmiştir.
Ben-hur 2016 Türkçe dublaj filmin 1959’daki hali, İMDB tarafından 8.1 gibi üst düzey bir puan ile derecelendirilmiş. 2016 yılında çıkan yeni versiyonu ise henüz İMDB tarafından onaylanmamış. Ancak film, 59’daki halinden çok daha üst düzeyde ve senaryosunda da olumlu değişiklikler mevcut. Bu yüzden Ben-Hur 2016’nın İMDB puanının 8.5 civarlarında olması bekleniyor.
 • Beğen
  0
İlgili Filmler
 • 720P
  Ben Hur (2016) Türkçe Dublajlı İlk izle
  Ben Hur (2016) Türkçe Dublajlı İlk izle
  Ben Hur (2016) Türkçe Dublajlı İlk izle Ben Hur (2016) Türkçe Dublajlı İlk izle Full hd Tekparca tek part turkce dublaj 720p 1080p ve alt yazılı izle,19 Ağustos 2016\'da sinemalarda olacak Ben Hur filminin Türkçe dublajlı ı. Başrolde J...
  •   Tür : Yakında
  •   İzlenme: 593
  •   0
     0
  •   Vizyon :
  •   Süre : 0 Dk.
  IMDb0.0
  Fragman
Benzer Haberler
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Avatar
Üye
  MehmetBarlas 28 Mayıs 2016, Cumartesi
şaşırmadım desem yeridir, zaten haluk bilginer'in dünya standartlarında bir oyuncu olduğunu çok önceden anlamış olmamız gerekiyor. (bkz: tatlı hayat) keza, nbc serilerinde gösterdiği performanslardan da, çok değerli yönetmenler tarafından kıymetinin bilindiği anlaşılmaktadır.

efenim 1959 yapımı olan ben hur

buda 2016 da vizyona girecek olan

not: 2016 versiyonu diye verdiğim link, çekimlerin kamera arkasıdır. 02:15'de haluk bilginer'i görebilirsiniz.

(bkz: nuri bilge ceylan)

(bkz: zeki demirkubuz)

(bkz: masumiyet)

(bkz: kış uykusu)

(bkz: kış uykusu aydın)

(bkz: masumiyet bekir)

edit: ben hur filmini bilenlerin dahi aklına gelmeyecek bir ihtimal olduğu için haluk bilginer'in filmde oynayacak olması, bağdaşmama problemi ve benim bu haberden ötürü heyecana kapılıp eksik başlık vermemden kaynaklı bir problem oldu galiba, güldük amma güzel oldu çokta iyi oldu.. herkese kimse karışamaz.
Avatar
Yönetici
  Admin 28 Mayıs 2016, Cumartesi
11 dalda oscar kazanarak uzun yıllar kırılamayan bir rekora imza atan, 1959 yapımı, zamanının çok ötesinde, muhteşem bir filmin sözlükte şu anda kadar başlığının olmadığını düşünen yazarları ortaya çıkaran, bir film adının yanlış yazılışı.