720P
Çöldeki r    ni
Altyazı

Çöldeki r ni

Filmbizdeizlenir.com iyi seyirler diler. Yorum yapmayı unutmayınız.Roby Davidson Avustralya'lı bir yazardır. Film de 1 köpek ve 4 deveyi 1977'li yıllar da çöl de uzun bir yolculuğa çıkılması konu alınmıştır. Baglanfilmizle.com keyifli seyirler diler.

 531İZLENME

 0FAVORİ

 7.3İMDB

Detay
  www.filmbizdeizlenir.com İyi Seyirler Diler...

  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  MehmetBarlas 28 Mayıs 2016, Cumartesi
şaşırmadım desem yeridir, zaten haluk bilginer'in dünya standartlarında bir oyuncu olduğunu çok önceden anlamış olmamız gerekiyor. (bkz: tatlı hayat) keza, nbc serilerinde gösterdiği performanslardan da, çok değerli yönetmenler tarafından kıymetinin bilindiği anlaşılmaktadır.

efenim 1959 yapımı olan ben hur

buda 2016 da vizyona girecek olan

not: 2016 versiyonu diye verdiğim link, çekimlerin kamera arkasıdır. 02:15'de haluk bilginer'i görebilirsiniz.

(bkz: nuri bilge ceylan)

(bkz: zeki demirkubuz)

(bkz: masumiyet)

(bkz: kış uykusu)

(bkz: kış uykusu aydın)

(bkz: masumiyet bekir)

edit: ben hur filmini bilenlerin dahi aklına gelmeyecek bir ihtimal olduğu için haluk bilginer'in filmde oynayacak olması, bağdaşmama problemi ve benim bu haberden ötürü heyecana kapılıp eksik başlık vermemden kaynaklı bir problem oldu galiba, güldük amma güzel oldu çokta iyi oldu.. herkese kimse karışamaz.
Avatar
Yönetici
  Admin 28 Mayıs 2016, Cumartesi
11 dalda oscar kazanarak uzun yıllar kırılamayan bir rekora imza atan, 1959 yapımı, zamanının çok ötesinde, muhteşem bir filmin sözlükte şu anda kadar başlığının olmadığını düşünen yazarları ortaya çıkaran, bir film adının yanlış yazılışı.
  Benzer Filmler